Kontaktpersoner

test

Vi som jobbar på Svenska Datorsystem AB

Per Svensson

VD – Försäljning / Projektledare

per.svensson@sdsab.se
+46(0)370 – 61 58 31
+46(0)70 – 698 77 77

Hans Brånalt

vVD – Försäljning / IT – Tekniker

hans.branalt@sdsab.se
+46(0)370 – 61 58 34
+46(0)70 – 656 26 19

Sonny Svensson

Försäljning / Projektledare

sonny.svensson@sdsab.se
+46(0)370 – 61 58 38
+46(0)70 – 798 98 96

Stefan Bergstrand

Hosting / Programmerare

stefan.bergstrand@sdsab.se
+46(0)370 – 61 58 37
+46(0)70 – 698 26 88

Johan Hultgren

Utvecklingschef

johan.hultgren@sdsab.se
+46(0)370 – 61 58 32
+46(0)70 – 553 81 07

Thomas Häggkvist

System- / webbutvecklare

thomas.haggkvist@sdsab.se
+46(0)370 – 61 58 33
+46(0)70 – 241 60 52

Christopher Johansson

Webbdesigner / SEO

chris@sdsab.se
+46(0)370 – 50 10 09

 

Tobias Oldegren

Webbutvecklare

tobias.oldegren@sdsab.se
+46(0)370 – 50 10 10

 

Alija Levic

IT-Teknik / Nätverksteknik

alija.levic@sdsab.se
+46(0)370 – 61 58 39
+46(0)70 535 34 70

David Lundin

IT-Teknik / Nätverksteknik

david.lundin@sdsab.se
+46(0)370 – 61 58 35
+46(0)70 – 979 70 46

Lennarth Ekerstam

CANT-Tekniker

lennarth.ekerstam@sdsab.se

+46(0)70 – 581 49 00

 

Pekka Heilala

Försäljning / IT-verkstad

pekka.heilala@sdsab.se
+46(0)370 – 61 58 36

Denisa Johansson

Ekonomi / Redovisning

Denisa.Johansson@sdsab.se
+46(0)70-529 27 51

Eric Grahn

Säljansvarig

eric.grahn@sdsab.se
+46(0)370 – 30 24 76
+46(0)70 – 278 22 30

SEO Kompetens/Företagskanalen
Member Image

Thomas Lundh

SEO Redaktör
thomas.lundh@seokompetens.se
+46(0)70 – 883 06 64

 

Member Image

Christian Immonen

Filmare/Animatör
christian@seokompetens.se
+46(0)70-5933305

Kontaktuppgifter

Contact our Honeypot department if you are desperate to be a spammer.